X Konferencja Hamulcowa

W dniach 3-4 listopada 2011 r w Rogowie odbędzie się X Konferencja Hamulcowa ,której współorganizatorem jest Polskie Towarzystwo Inżynierów Motoryzacji SIMP .

Szczegóły organizacyjne po linkiem poniżej.

Komunikat nr 1

Podobne wpisy