W Zamku SIMP w Rydzynie odbyło się posiedzenie Rady SIMP w którym brali udział prezesi oddziałów oraz prezesi sekcji i towarzystw naukowo – technicznych.naszego stowarzyszenia. W tym terminie odbyło się również kolejne w tej kadencji zebranie ZG SIMP, w którym brał udział kol. Piotr Gębiś.