Makroregion Zdynia 4-6 września 2008 r.
W dniach 4-6 września 2008 r. przy pięknej pogodzie w urokliwym zakątku regionu w Zdyni, nie opodal przejścia granicznego na Słowację, odbyło się kolejne spotkanie makroregionu południowo-wschodniego SIMP.
W plenarnych obradach makroregionu i integracyjnych biesiadach towarzyskich brali udział koleżanki i koledzy z oddziałów i ośrodków działalności gospodarczej z Krakowa, Rzeszowa, Tarnowa, Stalowej Woli, Starachowic, Skarżyska Kamiennej, Kielc i gospodarzy Gorlic.
W spotkaniu brali udział również Przewodniczący Rady SIMP kol. Aleksander Kopeć i Sekretarz Generalny SIMP kol. Kazimierz Łasiewicki.

