|

MAKROREGION POŁUDNIOWO – WSCHODNI SIMP – KIELCE 15 – 16.05.2015 r.

W dniach od 15 do 16 maja 2015 r. odbyło się w Kielcach dwudniowe posiedzenie Rady Oddziałów SIMP w Makroregionie Południowo – Wschodnim. W obradach uczestniczyli przedstawiciele Oddziałów z Rzeszowa, Starachowic, Kielc i Tarnowa. Oddział Tarnowski reprezentowali Koledzy: Lesław Świętochowski i Piotr Gębiś.
W pierwszym dniu uczestnicy Makroregionu zwiedzili ekspozycje wystawców Targi Kielce „AUTOSTRADA POLSKA ” – XXI Międzynarodowe Targi Budownictwa Drogowego. Po południu i w godzinach wieczornych odbyła się zasadnicza część obrad, podczas której prezes Oddziału SIMP w Tarnowie, kol. Lesław Świętochowski przedstawił okolicznościową prezentację historyczno – techniczną pt. „Co łączy Tarnów, Kielce i SIMP z okrętem podwodnym ORP SOKÓŁ”.
W drugim dniu  obrad 16 maja 2015 r. uczestnicy posiedzenia Makroregionu zwiedzali ruiny zamku w Chęcinach, Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni i Centrum Nauki im. Leonarda da Vinci w Podzamczu Chęcińskim.

Podobne wpisy